Серхио Рамос е сбъркал с напускането на Реал (Мадрид) в посока Пари Сен Жермен и самият той го знае, смята бившият полузащитник на Белия балет Хосе Мария Гутиерес-Гути.
"Рамос знае, че направи грешка с прекаленото си затъване в преговорите за нов договор с Реал. Той си мислеше, че предвид кариерата му, постиженията му, Флорентино Перес ще направи това, което иска футболистът. Но не знае, че за Флорентино Реал е над всичко. По принцип при достигането на определена възраст договорите на всички играчи там се удължават с по една година. Но Серхио не искаше така. "Той наистина е легенда на Реал и вероятно има право да се държи така. Можеше да завърши кариерата си в Реал (Мадрид), но не се възползва от възможността. И излезе през задната врата, коментира Гути темата пред сайта El Chiringuito, цитиран от БТА.
Серхио Рамос напусна Реал (Мадрид) това лято и премина в Пари Сен Жермен, но играта му до момента е в доста ограничени периоди поради контузии. Договорът му е до лятото на 2023-а година.
Централният защитник пристигна в Мадрид от Севиля през 2005-а година и в продължение на 16 сезона записа 469 мача, в които вкара 72 мача.
Снимка: БГНЕС








Какво си казаха Радев и главнокомандващия силите на НАТО в Европа
Европол разби онлайн мрежи на насилници, упоявали и изнасилвали жени
Младежи унищожиха с джипа си дюни на "Каваци"
Франция се готви за война с висока интензивност в Европа
Демерджиев разформирова звеното за подпомагане на министъра на вътрешните работи
Призив към премиера на РСМ Мицкоски: Време е да кажете истината
Bentley показа уникална преливаща боя
EС ще ограничава скоростта от... Космоса
Кога шумът от гумите е по-силен
BYD не иска съюзи в Европа
Гасиев стана пълноправен световен шампион на WBA – на негово място можеше да бъде Кубрат Пулев
Мирно срещу Лукеи и Дегир срещу Бен Мабрук в резервните битки в SENSHI Grand Prix
Федерацията покани националите по класическа борба на лагер
Нейтън Кук преди SENSHI 32: Искам да се бия срещу най-добрите бойци
10 признака, че тялото ни има нужда от повече почивка
Александровска стартира безплатен скрининг за хора с наднормено тегло и затлъстяване
Яйчниците остават активни и след менопаузата
Дифузен В-едроклетъчен лимфом – най-честият агресивен лимфом
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар