Феновете на Рома и Лестър почти разплакаха Клаудио Раниери, след като станаха на крака, за да го аплодират снощи.
На „Олимпико“ специалистът, който бе начело и на двата клуба, бе на трибуните като фен, когато в началото на второто полувреме бе показан на големите екрани на стадиона.
Това накара агитките на съперниците да се обединят и поне за секунди да забравят за съперничеството си, за да отдадат заслуженото на бившия си наставник.
Те бързо се изправиха и в продължение на секунди аплодираха специалиста, който определено прие случилото се емоционално, като помаха към трибуните и изглеждаше силно развълнуван и със сълзи в очите, въпреки че опита да остане спокоен.
Раниери бе начело на Вълците на два пъти, първо между 2009 и 2011, а след това и през 2019-а. Между 2015 и 2017 пък водеше Лестър, като бе в основата на сензационно спечелената титла във Висшата лига на Лисиците през през 2016-а.
Преди мача пред медиите в Италия той заяви, че ще ститска палци за Рома, тъй като е фен на отбора и в крайна сметка остана доволен, тъй като след гола на Тами Ейбрахам, римляните стигнаха до финала на Лигата на Конференциите.







"Ботев" (Вр) е 1/4-финалист за Купата след екшън с дузпи срещу "Добруджа"
Масови проверки на пътя: От КАТ написаха над 4000 фиша
Опашката от ТИР-ове по магистрала “Марица” е над 20 км
Първият “Магазин за хората” отваря в Куклен утре
Костадинов: Няма да подкрепим ново правителство в този парламент
Украйна си е върнала контрола над 16 кв. км край Покровск
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Хенри Сехудо: Садулаев има всичко, за да стане шампион и в ММА
Борбата между Бо Никал и Йоел Ромеро се отлага
Крис Сайборг спечели титлата на PFL в категория перо за жени
България с три световни титли от Световното първенство на KWF
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар19:07 | 24 апр 2024 г.
18:14 | 6 май 2022 г.
15:26 | 6 май 2022 г.
14:01 | 6 май 2022 г.
11:39 | 6 май 2022 г.
11:30 | 6 май 2022 г.
11:19 | 6 май 2022 г.
10:54 | 6 май 2022 г.
10:53 | 6 май 2022 г.
10:31 | 6 май 2022 г.
Напиши коментар