Килиан Мбапе все още не е взел решение относно бъдещето си в Пари Сен Жермен, сподели майка му.
Le Parisien съобщи в четвъртък вечер, че е имало пробив в разговорите между двете страни, като играчът е близо до това да преподпише с парижани. Според френското издание Мбапе скоро може да сложи подписа си върху нов двугодишен контракт, с опция за допълнителен сезон. Цитираха се огромни суми, сред които 100 млн. евро бонус за лоялност, заедно с 50 млн. евро заплата след данъчно облагане. Изданието добавя, че е имало „устно споразумение“ между играча и клуба, като се очаквало официално изявление.
Нито ПСЖ, нито Мбапе са коментирали информацията, но майката на нападателя, която отговаря за преговорите, отрече да е имало каквото и да е споразумение. „Няма споразумение с ПСЖ (или с друг клуб). Продължават разговорите относно бъдещето на Килиан в честна обстановка, за да му бъде позволено да направи правилния избор, с уважение към всички страни“, написа в Туитър Файза Ламари.
Реал Мадрид остава в борбата за привличането на нападателя, чийто настоящ договор с ПСЖ изтича в края на юни. На терена ПСЖ наскоро подпечата титлата на Лига 1, но остава без бленуваният трофей от Шампионска лига и вероятно ще има промяна през лятото, касаеща старши треньора Маурисио Почетино, чийто пост е под заплаха.
Снимка: БГНЕС








Венера носи любов и хармония на 3 зодии в периода 8-14 юни
Рецепта за печени чушки с доматен сос
Момче на 19 години загина в тежка катастрофа край село Борово
Ескалация на напрежението: Иран изстреля ракети срещу Израел
Министерство на отбраната: Американските самолети временно са излетели от страната
Илин Димитров: Туристическият сезон по Черноморието започва по-късно
Защо Michelin създаде 10-колесен Citroën с два V8 двигателя
Петно под колата в жегата – трябва ли да се притеснявате
Колата, която променя цвета си, вече не е научна фантастика
Най-скъпите катастрофи в историята
Сърбия обра медалите на турнира по джудо "Топалов оупън"
Българи с престижни международни квалификации по УШУ в Италия
Шамил Мамедов спечели сребро в Монголия
Нови два медала за представителите на ТК Ахил на турнира за "Купата на Президента"
Нарушената мозъчна пластичност при аутизъм може да е обратима
Кои лекарства за кръвно се понасят по-добре според нов анализ
Таргетна терапия удължава живота при платинум-резистентен рак на яйчниците
Как да се предпазим от хепатит A по време на почивка?
Коментари
Напиши коментар10:26 | 7 май 2022 г.
10:23 | 7 май 2022 г.
21:06 | 6 май 2022 г.
Напиши коментар