Селекционерът на Босна и Херцеговина Ивайло Петев остана доволен от победата над Румъния с 1:0 в Лигата на нациите.
Българският специалист е подложен на сериозни критики в страната заради неубедителните изяви на отбора, а феновете демонстративно напуснаха трибуните на стадиона в Зеница по време на мача с Румъния в знак на протест срещу българина.
"Не искам да коментирам феновете. Искам да говоря само за футбол. Трудна победа, но в днешно време няма лесни мачове. Румънците накъсваха играта с фаулове и не ни позволяваха да играем футбол. Затвориха се в своята половина и трудно създавахме положения".
"Джеко е с подуто коляно и затова го смених. Надявам се да е готов за следващия мач. Направихме и много хубави неща, но има още много какво да подобряваме. Искам с всеки мач да изглеждаме все по-добре".
"Няма време за празнуване. Надявам се на още по-добра игра след четири дни срещу Черна гора. Моята идея е да играем като отбор. Хубавите неща бързо се забравят, набляга се на негативното. Най-важно е да бъдем по-постоянни в изявите си", коментира Петев.







Късна емисия
Късна емисия
Д-р Веселин Герев: Средата, в която растат децата, става все по-агресивна
15% от българите живеят в тежки материални и социални лишения
Валентин Радев за взривовете в Белица: Не бързайте с изводите
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар