Националният отбор на Република Северна Македония победи Гибралтар с 4:0 в другия мач от нашата група в Лигата на Нациите.

Интересно бе, че всичките голове за западните ни съседи паднаха в първия половин час на мача.

Още в четвъртата минута на мача Енис Барди откри резултата, а малко по-късно той асистира на Боян Миовски, който покачи на 2:0. Това стана в 14-ата минута, а само две по-късно Миовски вкара втория си гол в мача за 3:0.

След като изтече половин час на терена Дарко Чурлинов отбеляза и четвъртия гол след асистенция на Тодор Тодороски.

В 62-рата минута като резерва за тима на Северна Македония се появи бившият нападател на Ботев (Враца) Дориан Бабунски, който в момента е футболист на унгарския Дебрецен.

Тимът на Северна Македония вече има седем точки в актива си и продължава борбата за първото място с временния лидер Грузия.