Луис Суарес и Национал Монтевидео отпаднаха от турнира Копа Судамерикана след поражение с 0:3 срещу Атлетико Гоаниензе. Уругвайците се разделиха с турнира във втория кръг след общ резултат 0:4.
Луис Фернандо вкара два гола в петата и 53-та минута на стадион "Сера Дурада", а Габриел Бараляс отбеляза третото попадение за домакините от Бразилия в добавеното време на първата част. Суарес пък се появи като резерва през втората и пропусна няколко положения.
Суарес, пристигнал като свободен агент от Атлетико Мадрид, вкара първия си гол за Насионал в петък, пише БТА. Това се случи в мач от първенството на Уругвай срещу Рентистас.








Затварят улици в София заради честване на Деня на независимостта на САЩ
Бойци от 12 държави излизат на ринга за SENSHI 32 на 11 юли
Футболният свят потъна в скръб след смъртта на децата от школата на "Славия" в катастрофа
Ким Кардашиян с нова визия - боб и руса коса
Евродепутатът Емил Радев ще заведе дело: Лъжа е, че Невзоров и баща ми са съдружници
12-годишно момиче падна в шахта в София, с охлузвания е
ДП: С този бюджет реформите се отлагат, тежестта върху бизнеса се скача
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар19:48 | 24 апр 2024 г.
14:54 | 10 авг 2022 г.
Напиши коментар