Тотнъм постигна трудна победа с 1:0 в домакинството си на Уулвърхемптън в мач от 3-ия кръг на Висшата лига. Лондонският тим пречупи съпротивата на „вълците“ с гол на Хари Кейн през второто полувреме.

В 65-ата минута нападателят се възползва от добре изпълнен корнер и топка продължена от Перишич, за да вкара. Това бе историческо 185-о попадение за Кейн в английския елит, с което той се превърна в играча с най-много голове за един отбор в Премиър лийг.

Така „шпорите“ събраха 7 точки и поне временно ще са на върха във временното класиране. Гостите, които си тръгнаха с празни ръце от "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" пък имат едва точка от три мача, въпреки добрата игра днес.

Мачът бе изгледан от легендата на световния футбол Роналдо, който в момента е собственик на испанския Валядолид.