Отборът на Сасуоло победи Верона с 2:1 като домакин в среща от 11-ия кръг на италианската Серия А.

След две поредни поражения в шампионата, успехът изпрати Сасуоло на деветото място във временното класиране с 15 точки, докато Верона е в серия от шест загуби в първенството на Италия и държи предпоследната, 19-а позиция с 5 точки в актива си.

Гостите от Верона стартираха отлично двубоя и поведоха още във втората минута, когато точен бе Федерико Чечерини, след като преодоля вратаря на Сасуоло с прецизен удар.

Домакините изравниха в половин час по-късно чрез Арман Лориент. Френският нападател се разписа в 32-ата минута за 1:1.

Попадение на Верона в 41-ата минута не бе зачетено заради засада, а Сасуоло бе близо до втори гол в 64-ата минута, когато Джереми Толян удари греда.

Победното попадение за домакините бе дело на Давиде Фратези в 74-ата минута след асистенция на Хамед Траоре.