Нападателят на ЦСКА Дюкенс Назон ознаменува завръщането си в националния отбор на Хаити с гол. 28-годишният футболист даде тон за успеха с 4:0 като гост над Монсерат в мач от Лига В на Лигата на нациите на КОНКАКАФ, съобщава bTV.

Голаджията, който има 11 попадения на сметката си за "червените" от началото на сезона, започна като титуляр и игра цял мач за своите. Той откри резултата в 49-ата минута, когато получи подаване в наказателното поле, с финт елиминира двама защитници и вкара за 0:1.

След час игра Франтцди Пиеро удвои, а 10 минути след това Дерек Етиен направи резултата класически. В 84-ата минута Монди Прюние оформи крайното 0:4.

Това беше първи официален мач на Назон за Хаити от юли 2021 г. Отборът му е лидер в група В с 13 точки. Втори е Гаяна с 9 т.