Отборът на Ливърпул ще бъде разследван от Футболната асоциация, че не е успял да контролира своите играчи при съботното поражение с 1:4 от Манчестър Сити във Висшата лига.
Няколко футболисти на "червените" се събраха около рефера Саймън Хупър и настояваха да покаже втори жълт картон на полузащитника на Сити Родри за грубо нарушение срещу Коди Гакпо.
"Ливърпул е разследван за това, че неговите играчи наобиколиха съдия в 34-ата минута на мача от Висшата лига срещу Манчестър Сити. Ливърпул не е успял да гарантира, че играчите му се държат по начин, който е подходящ на терена", се казва в изявление на ФА.
Ливърпул има срок до 12 април да отговори на обвиненията. "Червените" са на осмо място в класирането на Висшата лига, с в следващия кръг ще приеме лидера Арсенал в неделя.








В "Опорни хора" на 27 юни от 19:30 часа: Има ли политически чадър над случая "Баба Алино"?
В "Денят ON AIR" на 26 юни от 19:15 часа: Как корупцията убива по пътищата
МВР хвана над 200 пияни или дрогирани шофьори само за седмица
Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО
Папата: Войната никога не е благословена от Бога
Национална селекция ще търси 50-те най-добри продукта от България
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
Коментари
Напиши коментар17:04 | 23 апр 2024 г.
12:58 | 9 апр 2023 г.
18:16 | 8 апр 2023 г.
12:17 | 7 апр 2023 г.
Напиши коментар