Кристиано Роналдо сложи край на поредицата си от три мача без гол. Четири минути след началото на срещата на Ал Насър срещу Ал Раед той се възползва от отличното включване на съотборниците си и от няколко метра даде предимство на тима си за 1:0.

Празнуването на попадението бе ясно доказателство, че този гол е важен за Роналдо. Напоследък той беше под голямо напрежение и най-накрая можеше да се види радостта на лицето му.

Ал Насър победи с 4:0, а втория гол вкара Абдулрахман Гариб в 55-ата минута след асистенция на Айман Яхия. Третото попадение бе дело на Мохамед Маран в последната минута от редовното време. В 5-тата минута от продължението се разписа и Абдулмаджид Ал Сулайем и оформи крайното 4:0, пише "Труд".

Тимът обаче остава втори в класирането на 3 точки от лидера Ал Итихад, но и с мач повече.