Селекционерът на италианския национален отбор Роберто Манчини е щастлив от резултата 3:2 срещу домакина Нидерландия в мача за третото място в тазгодишното издание на Лигата на нациите.

"Винаги е хубаво да има успехи и победи. Важно е и дали отборът е играл на ниво. Бяхме много силни преди почивката, но през второто полувреме представянето ни не беше толкова добро. Доста уморени сме, нормално е. Страдахме заедно при атаките на Нидерландия, но имахме още шансове за гол, след като се разписахме за трети път.

Не реализирахме и четвърто попадение, но като цяло свършихме добра работа. През втората част променихме играта в атака, задължахме добре топката в халфовата линия и показахме добра физическа подготовка", каза Манчини пред официалния сайт на УЕФА след края на двубоя в Енсхеде.