Българският национал Мартин Минчев вкара първия си гол с екипа на Чайкур Ризеспор. Това се случи при домакинската загуба с 1:3 от Фенербахче в мач от 26-ия кръг на турската Сюперлига.

Нападателят започна като титуляр и остана на терена до 77-ата минута. Бившият ас на Черно море се разписа в 27-ата минута, когато засече свалена с глава топка от Дейвид Бабаджиде. Голът на Минчев даде аванс на Ризеспор, но след почивката „фенерите“ стигнаха до пълен обрат.

В 48-ата минута Ирфан Джан Кахведжи центрира към Сердар Дурсун, който прати топката във вратата на домакините. Фенербахче се сдоби с преднина с гол на Един Джеко в 65-ата минута. Крайният резултат бе оформен в добавеното време на двубоя, когато Кахведжи се разписа след асистенция на Душан Тадич.