Отборите на Торино и Фиорентина завършиха 0:0 в среща от 27-ия кръг на италианската футболна Серия А. Фиорентина заема седмата позиция във временното класиране с 42 точки, а Торино, който е в серия от три мача без победа в шампионата, е десети с 37 точки.

Гостите от Флоренция не успяха да стигнат до попадение, въпреки че играха с човек повече цяло второ полувреме.

22-годишният полузащитник на домакините Самуеле Рики влезе като резерва в петата минута на добавеното време на първата част, но си изкара два жълти картона за по-малко от 90 секунди и напусна игра след последвалия червен картон в седмата минута на добавеното време.

Футболистът на Торино бе санкциониран първо за удар с лакът срещу Николас Гонсалес, а след това за викове срещу рефера, че не е дал картон на Артур за нарушение.

В 39-ата минута попадение на Дуван Сапата за Торино не бе признато заради фаул след преразглеждане на ситуацията със системата за видеоарбитраж-ВАР.

С червен картон в края на мача бе санкциониран и треньорът на домакините Иван Юрич.