Американският футболен отбор Шарлът ФК е опитал да привлече легендата на Лестър Джейми Варди. Това беше потвърдено от треньора на тима Дийн Смит, който дълги години работеше в Англия.
"Имам нужда от опитен нападател. Писах му с покана да дойде да играе за мен в САЩ, но знаех, че ще бъде трудно, след като Лестър се върна във Висшата лига. Варди е изключително лоялен. Харесвам колко е ентусиазиран на терена. Не тренира много, няма същата скорост и издръжливост, но продължава да е на ниво. Надявам се да обмисли офертата ми. Аз мога да му предложа повече игрово време", каза треньорът пред "BBC SPORT".
37-годишният Варди е в селекцията на "лисиците" от 2012 година. На сметката си има 464 мача и 190 попадения във всички турнири. Има спечелени титлата във Висшата лига, Къмюнити Шийлд и Купата на Футболната асоциация.
Той многократно е заявявал, че няма да напусне Лестър, защото това е единственият отбор, който го е приел и му е дал шанс в началната фаза на кариерата му. Варди дебютира в професионалния футбол на нетипичната възраст от 24 години.








Жена изчезна от село край Стара Загора, откриха я мъртва
МВнР привика посланика на РСМ заради палежите в Скопие
Мотоциклестистите с нов национален протест заради застраховката "Гражданска отговорност"
Втори задържан за убийството в Плевенско
След среща с Радев: Превозвачите се отказаха от протеста
Левски ще срещне Борац Баня Лука за Шампионска лига
МВнР извика временно управляващия посолството на РСМ в София заради палежа в Скопие
Джейсън Стейтъм добави още една легенда към колекцията си
Porsche патентова двигател 3 в 1
Електрическото BMW X5 ще има батерия от 141 кВтч за Европа
Умалено копие на двигател на Ferrari се продава по-скъпо от нова Dacia
Царукян иска да даде кола на Гейджи и да го пребие
Тайсън Фюри иска брат му Томи да получи шанс за световна титла
Джъстин Гейджи очаква нов RAM след победата над Топурия
Красимир Инински: Спортистите със синдром на Даун ни вдъхновиха да създадем нова програма в бокса
Голям анализ поставя под въпрос профилактиката с калций и витамин D срещу фрактури
УМБАЛ „Лозенец“ организира кардиологични консултации за пациенти с диабет и след клапно протезиране
Проф. Зигфрид Каспер: Депресията, резистентна към лечение, трябва да се разглежда по различен начин
Стартира нова национална инициатива за повече доверие и по-добра комуникация в детското здравеопазване
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар