Треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо не бе особено разочарован след отпадането от Шампионската лига.
Турският тим загуби от Лил с общ резултат 2:3 в третия квалификационен кръг на турнира и ще продължи евроучастието си в Лига Европа.
"Гордея се с моите играчи, направихме всичко като отбор. Загубихме шанса да играем срещу най-големите отбори в света, но също така е вярно, че така или иначе никога нямаше да спечелим Шампионската лига“, каза Моуриньо, цитиран от A Spor.
Фенербахче ще играе в груповата фаза на Лига Европа.








Шофьор загина при катастрофа край Карнобат
Какви билки се берат на Еньовден за здраве и късмет
Трима души са открити мъртви в Угърчин
Като сцена на филм от ужасите във Варна: Пиян блъсна паркирани коли и извади пистолет
Германия се насочва към пенсиониране на 70 години
Ескалация в Егейско море: Гърция отчете нарушения от турски самолети
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
Коментари
Напиши коментар20:11 | 15 авг 2024 г.
Напиши коментар