Воденият от Станимир Стоилов отбор на Гьозтепе регистрира първа загуба за сезона в турската Суперлига. Тимът на българина водеше с 3:1 до 70-а минута, но допусна поражение с 3:4 при гостуването си на Самсунспор.
"Гьоз-Гьоз" поведе с автогол на Зеки Явру, но домакините от Самсун изравниха чрез нападателя от Чад Мариус.
В края на първата част Ромуло върна преднината на Гьозтепе, а в началото на втората част Жуан Сантос направи 3:1.
Отборът на Стоилов запази преднината си до 70-а минута, когато Оливие Нтчам намали, а десет по-късно Кингсли Шиндлер изравни за 3:3.
Бившият полузащитник на Селтик Нтчам донесе трите точки за Самсунспор с втория си гол в мача в добавеното време за 4:3.
Самсунспор се изкачи на втората позиция с 15 точки - три зад лидера Галатасарай. Гьозтепе е на шестата позиция с 9 точки.







Домашна лимонада с малини и мента за разхлаждане в жегите
Москва за кабинета “Радев”: Позицията на София стана по-сдържана
България се превръща в “пустиня” за медицински специалисти
Планинари искат повече чисти пътеки и по-малко коли на Витоша
Сграда на бивш техникум пламна в Монтана (ВИДЕО)
Шестгодишен подкара кола и блъсна жена на пешеходна пътека
Audi направи нестандартен удължител на пробега
Защо два пъти повече конски сили не решават всичко на пътя
Петте най-надеждни германски автоматика
Арън Маккена стана световен шампион пред родна публика в Дъблин
Диего Ферейра поиска Кинг Грийн след победата си в UFC
Куилан Салкилд поиска съперник от топ 5 (ВИДЕО)
Даниел Динев пред Boec.bg: В България трудно се намират спаринг-партньори за кикбокс в тежка категория (ВИДЕО)
Топлинен удар и дехидратация при кърмачета: какво трябва да знаят родителите
Кървене след секс – трябва ли да се притесняваме?
Почти половината бебета по света са изключително кърмени през първите шест месеца
Как се променят костите с напредване на възрастта?
Коментари
Напиши коментар23:25 | 28 сеп 2024 г.
23:23 | 28 сеп 2024 г.
23:18 | 28 сеп 2024 г.
Напиши коментар