Експерименталната тактика на Лий Карсли срещу Гърция претърпя крах и временният селекционер на английския национален отбор по футбол очаква да види реакция от европейските вицешампиони в мача срещу Финландия от Лигата на нациите. Те ще бъдат подсилени от капитана Хари Кейн, който се завръща в игра след кратко лечение на контузия.
Карсли игра без чист нападател в мача срещу Гърция през седмицата, като Джуд Белингам бе "фалшива деветка" пред Коул Палмър, Букайо Сака, Антъни Гордън и Фил Фоудън. Англичаните паднаха изненадващо с 1:2.
"Реакцията на хората бе справедлива. Уважавам мнението им. В мача с Гърция не се представихме добре и сега е наш ред да реагираме на това", заяви Карсли, който ще води Англия до края на груповата фаза в Лигата на нациите, след което ще отстъпи позицията на постоянен селекционер.
"По време на трите ми лагера като национален селекционер исках да направя няколко експеримента. Всеки отбор трябва да пробва различни неща от време на време. В мача срещу Финландия ще излезем в по-добре позната за привържениците система".
По-познатата система по всяка вероятност ще включва Кейн и халфа Джак Грийлиш, който също пропусна двубоя с Гърция. От състава обаче ще отсъства Букайо Сака, който получи контузия и бе освободен от лагера на националния отбор.
"Вчера направихме добра тренировка, а Хари и Джак я изкараха изцяло с останалите. Това е добре. Важно е да освежим малко отбора и сме уверени, че се намираме в добра позиция. Вече знаем какво трябва да правим по-добре и утре трябва да го покажем", завърши Карсли.








Рецепта от тефтера на баба: Печени домати със сирене
Милен Велчев: Капиталовите пазари хълцат, но преглъщат и продължават напред
Станимира Пашова: Не се очаква спад в цените на бизнес имотите у нас
Засилен контрол по пътищата: Хванаха десетки пияни и дрогирани зад волана
Стабилност, стабилност, стабилност: Защо САЩ щадят Вучич?
Йотова: Левски превърна свободата в национален идеал
Шофьор с 3,5 промила удари автомобил в столицата и избяга
10-те страни с най-добри пътища в света
Bentley заменя звука на мотора с... барабани
Ще станат ли всички японски коли еднакви
Audi A6 се самовзриви мистериозно
Любослав Григоров грабна бронз на европейската купа по джудо в Сараево
Марио Кирилов е новият национален треньор по муай тай на България
Президентът на RAF: Разпродаваме всяко шоу и интересът расте
Арман Царукян: В понеделник подписвам договора за следващата си битка
Защо феноменът на Рейно може да се обостря и през лятото?
Експериментална ваксина забавя развитието на мозъчни тумори
Какво да сложим в аптечката и багажа, когато пътуваме надалече с бебе или дете?
Мъждрян – противовъзпалително, антиоксидантно и леко слабително растение
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар