Общо около 4000 полицаи и жандарми ще бъдат мобилизирани в четвъртък да охраняват мача между Франция и Израел в Лигата на нациите, който е определян като "високо рисков", предаде АФП, позовавайки се на префекта на полицията в Париж Лоран Нюсе. Срещата ще се играе на "Стад дьо Франс" в квартал "Сен-Дени".
Служителите на реда ще бъдат разположение във и около стадиона, както и в обществения транспорт в града. Освен това около 1600 агенти за сигурността също ще бъдат ангажирани със срещата.
"Това ще бъде мач с висок риск, заради геополитическия контекст", каза Нюсе. Това става седмица след сцените на насилие в Амстердам с привържениците на Макаби Тел Авив.
"Няма да толерираме никакво нарушение на обществения ред", предупреди префектът на полицията.








Кампанията "Кошница с грижа" се разраства с още пет големи магазина
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Захарова се присмя на Стармър след оставката, прати го да коси трева в Русия
Радев: Работим за качествена промяна в икономическия климат
Тригодишно дете почина в Пловдив, задавило се е
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар