Последният в хърватската Суперлига отбор на Шибеник беше наказан с отнемане на две точки от актива им, тъй като не са изплатили дължимите заплати на бившите мениджъри Марио Цвитанович и Дамир Канади, съобщи дисциплинарната комисия на лигата.
Шибеник, който е в дъното на класирането с 28 точки и изостава на 6 от предпоследния Локомотива (Загреб), е спрял да плаща заплати на футболистите преди мача с Горица миналата седмица.
Наказанието от една точка се прилага за всеки нерешен случай и ще остане в сила, докато клубът не уреди дължимите заплати или докато не изминат шест месеца, което от двете събития настъпи по-рано, заявиха от комисията.
Шибеник е застрашен от изпадане, а санкцията допълнително усложнява ситуацията им пет кръга преди края. Следващият им мач в лигата е срещу Риека в събота.








Йордан Цонев напуска политиката: "Време е за спокойствие"
Съдът остави за постоянно в ареста Васил Филипов за катастрофата на "Челопешко шосе" с 4 жертви
"Хваща го за гушата и го хвърля": Очевидци разказаха за убийството на Лъвов мост (ВИДЕО)
Донев: Работим за равнопоставеност без да отнемаме права и доходи
Прокуратурата работи по шест досъдебните производства по казуса "Баба Алино"
Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
36 години по-късно: Йордан Цонев напуска политиката
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Над 200 боксьори от близо 60 клуба на ринга в Ботевград
Голям успех за България на "Ohrid Open 2026"
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар