Виляреал разби Еспаньол с 4:1 в последен мач от 22-ия кръг на испанското първенство по футбол и нанесе най-тежкото поражение на каталунците от началото на сезона. С 14-ата си победа "жълтата подводница" изравни Атлетико Мадрид по точки и заема последната квота за Шампионската лига.
Виляреал е с 45 точки, столичани имат също толкова на трета позиция, Реал Мадрид е с 57 на второ място и Барселона е лидер една повече.
Виляреал спечели само една точка от последната си три мача, но в понеделник вечер отборът се върна на победния път. Жорж Микаутадзе даде преднина на "жълтата подводница" десет минути преди полувремето, когато се разписа с акробатичен удар, а Хосе Салинас вкара за 2:0 само шест минути по-късно.
Никола Пепе добави трети гол в началото на второто полувреме и скоро след това Алберто Молейро подсигури победата за домакините. Леандро Кабрера пък вкара с глава единственото попадение за Еспаньол, който остава шести с 34 точки и 11 по-малко от Виляреал.







Безплатно настаняване и 5-часов работен ден: Гръцки остров набира гледачи на котки
Проф. Даниел Вълчев няма да се кандидатира за президент
Русия е ударила 3 кораба с военен товар в Черно море тази нощ
Украинец се удави на Слънчев бряг
Зъбни импланти: кога са най-доброто решение за възстановяване на усмивката?
Geely пусна седан, който върви на бензин, алкохол и ток
Японският трик оставя чисти страничните стъкла на автомобила
Защо не използваме и половината функции на модерните коли?
Три от най-нестандартните модели в историята на Mazda
Хабиб Нурмагомедов: Съвсем скоро ще Усман ще реши къде ще продължи
Майкъл Моралес не дава шанс на Иън Мачадо Гари срещу Ислам Махачев
Даниел Кормие предупреди: Ислам Махачев може да има дълга вечер срещу Иън Мачадо Гари
Ян Блахович след загубата в Белград: Такъв е животът
Дентално здраве от детството до зрелостта: Пародонталното здраве след 40 години – защо венците изискват специално внимание?
ЕМА одобри ускорена процедура за ново лекарство срещу рак на панкреаса
Може ли мозъчен имплант да върне усещането за допир при увреждане на гръбначния мозък?
Компютърен тест оценява вероятността за аутизъм с 13 въпроса
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар