Барселона отхвърли писанията в английската преса,според които каталунците са примамвали футболиста на Челси Франк Лампард.
Спортният директор на Барса Чики Бегиристайн беше цитиран от " Sunday People" да казва, че клуба "би подписал с Лампард със затворени очи", както и че "вратите винаги ще са отворени за Английския национал".
Слуховете достигнаха до испанските медии, принуждавайки Барса да излезе с изявление, в което се отрича какъвто и да било контакт с Английската преса.
"Чики Бегиристайн отрича да е правил коментари за Английската преса относно футболиста на Челси Франк Лампард", се казва в изявлението на клуба.
Формата на Лампард през последните 2 години е невероятна и той е считан за един от най-добрите полузащитници в света. Но Барса притежава редица футболисти от най-висока класа в полузащитата и побърза да отрече приказките за трансфер на бившия футболист на Уест Хям.
Междувременно Барса беше зарадвана от добрата новина, че защитникът Жулио Белети поднови тренировки. Бившият играч на Виляреал беше извън строя от 22 Октомври с контузия на крака, но сега е пред завръщане в игра.
"След 2 седмици работа с физиотерапевта, контузеният крак сега е готов за физически натоварвания, което означава тренировка на терена," заяви доктора на Барселона Луис Тил пред официалния сайт на клуба.







Времето днес: Мъгли сутринта и слънце следобед, температури до 13°
Хороскоп за 15 декември: Неочаквана новина за Близнаците, вдъхновение за Овните
Рецепта от тефтера на баба: Празнична питка
Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Николай Станчев: Животозастраховането е в застой
Житейските стресови събития са сред най-честите фактори, отключващи депресията
Учени създадоха почти невидима изолация за прозорци
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар