Плеймейкърът на Кливланд Кавалиърс Кайри Ървинг обяви, че ще бъде на линия за мач №1 от финала в НБА, въпреки че не е в най-доброто си състояние.
Кавалерите гостуват на Голдън Стейт утре в 4 часа сутринта българско време за началото на серията и със сигурност ще се нуждаят от Кайри, който има проблеми с коленете от извастне време и пропусна два от мачовете с Атланта.
Все пак това, че тимът имаше повече от седмица почивка преди старта, със сигурност се е отразило добре на Ървинг, който през редовния сезон в двата мача срещу Уориърс се отчете с по 23,5 точки.
„В крайна сметка на този етап от сезона трябва да се справяш доколкото можеш. Всеки ден ме питат как се чувствам и дали ще играя и аз всеки път отговарям, че съм добре и ще играя“ заяви Ървинг на тренировката ден преди старта на серията.
Той демонстрира, че е в много добро настроение и това радва и ЛеБрон Джеймс, който очаква да получи сериозна подкрепа от своя съотборник. „С каквото Кайри може да помогне, ще бъде страхотно. Дали е 50, 60 или 70% от възможностите си със сигурност е по-добре, отколкото ако не можем да разчитаме на него“ заяви Джеймс.







Домашен хляб с прясно мляко за трапезата на Илинден
Гените определят предразположеността ни, но средата оформя характера
"Арсенал" разгроми "Жирона" с 4:1 и грабна трофея "Коста Брава"
Младеж се преби с е-тротинетка, борят се за живота му
DJ Balthazar от Сеута: Нямаше агресия, не се чувствах застрашен
Tesla първа достигна 10 милиона електромобила
Калпав софтуер: 24 000 автомобила на Toyota сами си сменят предавките
Toyota пусна най-скъпата Corolla в историята
Как Ferrari вкара космически технологии във велосипедите
Българските свободняци останаха без битки за медалите на световното за кадети
Новото предаване „Boec.bg“ стартира с откровен разговор с Теодора Кирилова
Ислам Махачев: Ще приключа Иън Мачадо Гари до третия рунд
Дейна Уайт засипа Урош Медич с похвали след нокаута в Белград
Компютърен тест оценява вероятността за аутизъм с 13 въпроса
Молекулярен профил показва риск от Алцхаймер години преди когнитивния спад
Метформинът потиска клетки на рядко агресивно заболяване на кръвта
Първите дни на кърменето: Защо началото невинаги е лесно?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар