Легендарният тим на ЛА Лейкърс продължава подсилването си в стремежа отново да тръгне нагоре в НБА.
Американските медии съобщиха, че Езерняците са се договорили с отличния стрелящ гард Кентавиъс Колдуел-Поуп, който бе свободен агент.
Играчът ще подпише за една година, за която ще получи 18 милиона долара, а през следващото лято ще може да търси още по-солиден договор.
24-годишният баскетболист игра за Детройт от влизането си в Лигата през 2013-а, като миналия сезон се отчете с по 13,8 точки и 3,3 борби и е много високо ценен и заради играта си в защита.
Той ще пропусне първите два мача от новия сезон, тъй като бе наказан за две срещи заради арест след шофиране с превишена скорост през март. Въпреки това изглежда като отлично попълнение за Лейкърс.
Той може и да не е последното ново попълнение на отбора, след като твърди, че тимът иска да привлече и ветерана Ражон Рондо, който да дава съвети на взетия под №2 от Драфта и считан за бъдещето на цялата организация – Лонзо Бол.







Бюджетът вече не е на дневен ред, хората искат оставка на правителството
В Турция се пуши много и навсякъде, забраната е само на хартия
Хората са гневни - съдбата на кабинета зависи от Борисов?
Разследват сексуален тормоз в турския парламент
Няма драма: Тимъти Шаламе и Кайли влюбени на събитие
Българи се събраха и пред ЕП в Брюксел на протест
"Бъдеще в България": Когато се вземат решения, които компрометират нашето бъдеще, ние ще сме на площада СНИМКИ
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар