Суперзвездата на Кливланд Кавалиърс Леброн Джеймс отхвърли слуховете, че би обмислил възможността да премине в Голдън Стейт през лятото.
Мнозина очакват Краля да се откаже от последната година от договора си и да стане свободен агент. Тогава той ще може да преговаря с всеки един тим, като се твърдеше, че би изслушал и евентуално предложение от Уориърс, с които игра 3 поредни финала в НБА.
Джеймс обаче отхвърли подобна възможност и обяви, че се е смял дълго, когато е прочел за първи път информацията, но след това се е ядосал.
„Това е нещо, което дискредитира моите съотборници и треньорския екип. Напоследък има толкова много истории за мен за това къде ще ходя, аз обаче мога да кажа, че съм тук, точно тук. В момента най-важно е настоящето и нищо друго. Ако не чуете нещо да излиза от устата ми, тогава то не е вярно. Няма значение колко и близък източника до мен. Това са глупости“ заяви ядосан ЛеБрон.








БНБ: По-бавен икономически растеж и по-висока инфлация до 2027 г. в България
Земетресение с магнитуд 6,4 удари Филипините
В "Опорни хора" на 27 юни от 19:30 часа: Има ли политически чадър над случая "Баба Алино"?
Боксовата легенда Владимир Кличко пристига в София следващата седмица
Прокуратурата ще търси умисъл за катастрофата в Мездра, при която загинаха двама тийнейджъри
Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар