За 10-и път отбор, в който играе ЛеБрон Джеймс стигна 50 победи в редовния сезон. Тази нощ Кливланд победи Ню Йорк със 123:109, а суперзвездата се отчете с 26 точки, 11 асистенции и 6 борби.
Кавс се подобриха до 50-31 и спечелиха титлата в Централната дивизия. Те продължават да преследват Филаделфия за третото място на Изток, като имат загуба повече от Сиксърс, които в оставащите си два мача гостуват на Атланта и приемат Милуоки.
„Сезонът е достатъчно дълъг и всеки път, когато имаш възможност да постигнеш нещо, трябва да го оцениш. Аз винаги мисля какво да подобрим в следващите си мачове, но съм доволен” заяви Краля.
Кевин Лав помогна за успеха с 28 точки, а Джей Ар Смит и Джордън Кларксън добавиха по 16. Играчите на Кливланд вкараха 19 тройки и тимът спечели за 9-и път поред в „Медисън Скуеър Гардън”.
За предстоящите елиминации шампионът на Изток се очаква да се подсили с опитния център Кендрик Пъркинс, който за последно игра в Лигата през 2015-16. Баскетболистът има титла с Бостън през 2008, а освен това игра финали с Оклахома Сити и Кливланд, като преди началото на сезона тренираше с Кавс.







Рецепти за закуски с тиква и чиа
Лесни начини за почистване на дома без химии
Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Ето защо Ана де Армас е скъсала с Том Круз
Премиерът на Северна Македония обвини България в тормоз
Седем мигранти са задържани на граничен преход "Кулата"
Русия е атакувала и убила с дронове двама цивилни
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар