Баскетболистите на ЛА Лейкърс показаха здрава защита и сразиха Сакраменто със 101:86 като гости, за да стигнат за първи път през сезона до баланс от 50%, като се подобриха до 6-6.
Димът от големия пожар, който бушува на север от града създаде проблеми на ЛеБрон Джеймс, който разкри, че е имал главоболие, но въпреки това вкара 25 точки за успеха на своя тим, който бе 4-и в последните 5 мача.
Езерняците спряха нападението на Кралете, което имаше средно по 118 точки средно на двубой, като ограничиха домакините 35% стрелба от игра и едва 6 тройки от 25 опита.
„Спечелихме заради защитата си. Мисля, че до момента показвахме в определени моменти, че можем да играем силно в отбрана, но сега за първи път го направихме за дълги периоди“ заяви доволен треньорът Люк Уолтън.
Гостите водеха със 76:65 в началото на последната четвърт и все още не можеха да бъдат сигурни в триумфа, преди да дръпнат с 88:68 и да решат всичко. Още петима играчи на победителите завършиха с двуцифрени показатели, но нито един не вкара повече от 12 точки, след като стрелбата на Лейкърс също не бе впечатляваща – 41%.
Останалите резултати: Торонто – Ню Йорк 128:112, ЛА Клипърс – Милуоки 128:126 (прод), Ню Орлийнс – Финикс 119:99, Мемфис – Филаделфия 112:106 (прод), Чикаго – Кливланд 99:98, Маями – Вашингтон 110:116, Голдън Стейт – Бруклин 116:100, Сан Антонио – Хюстън 96:89, Далас – Оклахома Сити 111:96.







Любовен хороскоп за зодиите в седмицата от 3 до 9 ноември
Навици след работа, които преобразяват тялото и ума
Културата е най-големият каприз на бизнеса
Милена Славова: Била съм бунтар винаги, няма как да изляза от кожата си
22 арестувани в Испания за незаконна продажба на лекарства онлайн
За пети пореден път Челси победи Тотнъм
Перфектното Fiat Coupé се продава в Германия
Toyota отива на съд заради продажба на... водородни бомби
BMW предлага на шофьорите да дремнат, докато зареждат електромобилите си
Шефът на Ford: Китайците могат да ни изхвърлят от бизнеса!
България срещу Румъния на старта на Евро 2025
Фабрицио Вердум: „Граплингът на Сирил Ган е на ниво син колан начинаещ“
Абдулрашид Садулаев намекна за край на кариерата: „Искам вече да се посветя на себе си“
Каро Парисян отваря отново залата си, за да обучава деца на джудо за ММА
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар