Пол Джордж продължи със силното си представяне и след 43 точки и 14 борби изведе Оклахома Сити до победа над Юта със 107:106.

Ръсел Уестбрук завърши едва с 8 точки при 3 от 17 стрелба от игра, но Тъндър успяха да спечелят и да подобрят баланса си до 21-10, като се изравниха на върха в конференцията с Денвър.

Основната причина за това е Джордж, който и в предишния мач срещу Сакраменто вкара 43 точки. Този път той избухна в третата част, като вкара 18 точки в последните 6 минути от периода, за да даде аванс на отбора си от 93:81.

Гостите все още бяха напред със 106:97, но здравата защита помогна на Джаз да се върне в мача и в края Донован Мичъл можеше и да изравни, но пропусна един наказателен изстрел, след като бе фаулиран от Уестбрук при опит за забивка. Така Юта влоши баланса си до 16-18.

Останалите резултати: ЛА Клипърс – Денвър 132:111, Филаделфия – Торонто 126:101, Маями – Милуоки 94:87, Хюстън – Сан Антонио 108:101 (Крис Пол ще липсва поне 2 седмици за Рокетс), Голдън Стейт – Далас 120:116.