Новото попълнение на баскетболния Реал Мадрид Джордън Мики показа, че не случайно носи името на легендата в играта – Майкъл Джордън.

По време на двубоя от първенството срещу Тенерифе, Мики повтори изпълнение на Въздушния забивайки от фауллинията.

При ситуация в последната четвърт той остана сам срещу коша, засили се мощно и отскочи от мястото, от където се изпълняват  наказателни изстрели, за да забие с една ръка.

Такива изпълнения Майкъл правеше по време на състезанията по забиване през 1987 и 1988 година, които се превърнаха в култови, но ето, че се случват вече и по време на мачове.

Реал спечели трудно със 76:71 като гост, за да остане без загуба от началото на сезона. Серхио Юл се превърна в герой, като вкара 2 тройки в последната минута и завърши с 19 точки, за да осигури триумфа. Мики помогна с 11 точки.