Янис Антетокумпо направи втория си трипъл-дабъл за сезона, а Милуоки постигна нова победа, този път срещу Портланд след 137:129.

Суперзвездата завърши с 24 точки, 19 борби и рекордните в кариерата си 15 асистенции и стана първият играч в историята на организацията с мач от поне 20-15-15.

Си Джей Маккълъм водеше Трейл Блейзърс с 37 точки, а Кармело Антъни добави 18, но липсата на контузените Деймиън Лилард, Хасан Уайтсайд и Зак Колинс постави тима в трудно положение.

Гостите все пак се бореха здраво и в средата на последната четвърт се доближиха до 117:115, но тройки на Брук Лопес и Уесли Матюс решиха всичко. Милуоки подобри баланса си до 12-3, докато Портланд е едва с 5-11.

В другия мач от деня Брандън Инграм вкара 15 от своите 28 точки в последната четвърт, за да може Ню Орлийнс да спечели гостуването си във Финикс със 124:121. Това бе трети пореден успех за Пеликанс, докато Слънцата записаха трето поредно поражение.