Ден преди да се навърши една година от трагичната смърт на Коби Брайънт, ЛеБрон Джеймс се завърна триумфално в Кливланд, като наниза 46 точки и изведе ЛА Лейкърс до победа със 115:108.
В първия си мач в щата Охайо, където мина по-голямата част от кариерата му, Краля избухна в последната четвърт, в която вкара 21 точки от общо 28 за Езерняците. Той направи серия страхотни изпълнения, за да могат шампионите да останат без загуба като гости и да спечелят 10-а поредна визита.
„Просто се чувствах много добре, връщайки се у дома“ заяви скромно Джеймс, който бе провокиран от шеф на Кавалиърс, който ликува след негов пропуск от тройката в края на последната четвърт.
„Мисля, че той бе твърде развълнуван да ме види, че пропускам“ коментира ЛеБрон след мача. В последната част той реализира 9 от 10 стрелби, сред които бе и ключова тройка за 103:98. 2000 фенове го посрещнаха топло в залата, без да забравят, че през 2016-а донесе титлата на Кавалиърс.
Домакините се бореха, но в последната част просто не успяха да се справят със суперзвездата на съперника и влошиха показателите си до 8-9. Лейкърс пък е с 14-4 и остава лидер в Лигата.
Останалите резултати: Детройт – Филаделфия 119:104, Индиана – Торонто 129:114, Орландо – Шарлът 117:108, Бруклин – Маями 98:85, Далас – Денвър 113:117, Чикаго – Бостън 103:119, Голдън Стейт – Минесота 130:108, Портланд – Оклахома Сити 122:125.








Първи Фестивал на балканската духовa музика край Лясковец
Празникът на черешата в Кюстендил събира хиляди гости
Американските самолети започнаха да напускат летище "Васил Левски"
БГ пилот с опит за “Гинес”: 1021 излитания и кацания за 14 часа
Зеленски: Украинските ракети "Фламинго“ успешно са поразили руски военен завод ВИДЕО
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар11:55 | 26 яну 2021 г.
Напиши коментар