Суперзвездата на Голдън Стейт и НБА Стеф Къри ще се завърне в игра тази нощ, след като вече тренира нормално.

Гардът размести частично лявото си рамо и пропусна последните 11 мача на Уориърс, но се очаква да бъде на линия за мача срещу Финикс.

Лидерът на шампионите може би ще бъде първоначално с ограничени минути, но завръщането му е отлична нова за отбора, който е с баланс 20-20 и опитва да се изкачи в класирането на Запад.

В същото време Бостън надви Чикаго със 107:99, за да подобри баланса си до 29-12 и да е тим №1 на полусезона. Джейсън Тейтъм наниза 32 точки, а Грант Уилямс и Ал Хорфърд  добавиха 20 и 19.

Ал Хорфърд обаче вкара ключовата тройка 24 секунди преди края, след като Биковете бяха намалили изоставането си от 16 на 2 точки, а освен това загубиха и Демар ДеРозън поради контузия.

Останалите резултати: Уошингтън – Ню Орлиънс 112:132, Ню Йорк – Милуоки 107:111 (Елените губеха със 17 5 минути преди края на третата част), Мемфис – Сан Антонио 121:113 (Джа Морент отново не игра, но Гризлис записаха 7-а поредна победа), Денвър – ЛА Лейкърс 122:109 (ЛеБрон бе аут заради травма), Сакраменто – Орландо 136:111.