Стеф Къри се завърна в игра след почти месец отсъствие и 11 пропуснати мача, като вкара 24 точки, но Голдън Стейт загуби от Финикс със 113:125. Гардът бе на терена 31 минути, като вкара 8 от 22 стрелби от игра, в това число 5 от 15 от тройката, но като цяло не бе активен както обикновено.

Слънцата, които са без серия ключови фигури, някак си успяха да спечелят и да победят Уориърс за трети път през сезона, спирайки серията си от 6 поредни загуби.

Микал Бриджис поведе победителите с 26 точки, а бившият играч на калифорнийци Деймиън Лий, който преди мача получи шампионския си пръстен за миналия сезон, отбеляза 22, като в последната минута и 13 секунди вкара 6 наказателни.

Слънцата дръпнаха с 98:79 след първите 3 части и въпреки че разликата падна до 6 в края, обратът не бе възможен. Финикс е с баланс 21-21, а Голдън Стейт с 20-21, като и двата отбора опитват да влязат в топ 6 на Запад.

Останалите резултати: Филаделфия – Детройт 147:116 (Джоел Ембийд се завърна с 36 точки след контузия), Маями – Оклахома Сити 112:111 (Горещите поставиха рекорд по най-много вкарани наказателни удари без  пропуск, като реализираха и 40-те си опита), Торонто – Шарлът 132:120, Юта – Кливланд 116:114 (Донован Мичъл наниза 46 за Кавс), Портланд – Орландо 106:109, ЛА Клипърс – Далас 113:101.