ЛеБрон Джеймс се завърна след месец отсъствие от игра, но не успя да помогне на ЛА Лейкърс да победи Чикаго у дома. Биковете спечелиха мача със 118:108 в залата на Езерняците.
Краля не бе играл в предишните 13 мача на Езерняците и лекуваше контузия в десния крак. Очакваше се, че той ще бъде аут до април, но сега бе на линия доста по-рано.
Той обаче влезе от пейката в средата на първата четвърт, като записа 19 точки и 8 борби, но това не бе достатъчно.
Чикаго обаче отвори аванс от 20 точки в средата на втората четвърт, но пък тя падна до 8 на почивката, а Никола Вучевич бе изгонен от гостите за 2 технически нарушения.
В третата част Биковете пак дръпнаха с 20, а след 2 тройки на ДеМар ДеРозън поведоха и с 99:79 в началото на последния период, а в средата на периода се откъснаха и със 107:86.
Домакините отговориха с 8 поредни точки, а минута и половина преди края се доближиха до 105:113. Патрик Бевърли обаче вкара и обрат нямаше как да има. Зак Лавин наниза 32 за победителите, които се подобриха до 36-38 и водят битка за по-висока позиция на Изток. ЛА Лейкърс пък отново е с отрицателен показател – 37-38.
В друг мач Лука Дончич вкара 40 точки, но Далас падна за втори път поред от Шарлът, този път със 104:110 и с баланс от 36-39 плейофите се отдалечиха още повече.







БСП ще подкрепи Бюджет 2026 г., обяви Атанас Зафиров
Изтеглянето на танкера Kairos край Ахтопол ще струва 1,2 млн. лв.
Зодиите, които ще излекуват разбитото си сърце през тази зима
Вицепремиерът сигнализира ЕК за ситуацията на българо-гръцката граница
Песков: Действията на ЕС по отношение на руските активи ще доведат до колапс
Румен Христов: След изборите има два варианта – проевропейско или проруско мнозинство
Google Maps намира колата, ако сте забравили къде e паркирана
Гениален трик, който ще спаси чистачките ви от леда
Електрически мотоциклет стигна там, където бензинът не може
GM реставрира стар седан на Opel и го продаде доста скъпо
Франсис Нгану може да се завърне в UFC преди турнира в Белия дом
100 грама убиха мечтата й в Париж: Винеш Пхогат иска олимпийското злато
Полусредна категория на нож: Стивънсън и Лопес готвят битка за титли и топ 5 P4P
Тайсън Фюри намекна за завръщане: Липсва ми рингът, ще се видим през 2026 г.
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар11:12 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар