Александър Везенков завърши само с 2 точки за 17 минути игра, а Сакраменто загуби драматично от Голдън Стейт със 115:121 след продължение и третия си предсезонен двубой.

Българинът влезе на мястото на Домантас Сабонис още в края на първата четвърт, което може би е добър знак, но не бе ефективен в стрелбата си, като реализира само 1 от 4 опита.

Той все пак взе 6 борби, от които 3 в нападение и бе с коефициент от -2 с него на паркета, но направи и 3 грешки, така че реално това бе най-слабото му представяне до момента.

Джонатан Куминга вкара 28 точки за победителите, които играха без звездите си Стеф Къри, Крис Пол и Дреймонд Грийн.

Иначе в друг мач Деймиън Лилард реализира 14 точки в първото си неофициално появяване с екипа на Милуоки, а Елените победиха ЛА Лейкърс със 108:97. Янис Антетокумпо добави 16 точки за 15 минути и бе много доволен от първите си усещания с новия си съотборник.