Шампионката от 2002 година Уилямс загуби първи сет в турнира, но все пак се наложи над победителката от 2009 година Светлана Кузнецова с 6:1, 3:6, 6:3 след малко повече от два часа игра.
Серина взе безапелационно първия сет, но във втората част рускинята поведе с 4:0 и удържа аванса си, за да изравни резултата, информира БТА.
Светлана дръпна с 2:0 и имаше две възможности да пробие за 3:0 гейма в решаващия трети сет, но не успя да се възползва. Постепенно американката отново започна да доминира и обърна до 5:2 в своя полза, което се оказа решаващо за изхода на двубоя.
Така за място на финала тя ще се изправи срещу поставената под номер 5 и финалистка от миналата година Сара Ерани, която надделя над четвъртата в схемата Агниешка Радванска (Полша) с 6:4, 7:6 (6) за близо два часа игра.
26-годишната италианка направи решаващ пробив в седмия гейм, след което удържа аванса си и спечели първия сет.
Във втората част Радванска дръпна с 3:1, но с три поредни гейма Ерани обърна до 4:3 в своя полза. При 5:4 италианката сервираше за мача, но се провали.
Така се стигна до тайбрек, който протече изключително оспорвано, но в крайна сметка Ерани спечели с 8:6 точки, за да триумфира.







Във Валенсия събраха почти половината от средствата за лечението на Любо Пенев
Пиян шофьор е предизвикал катастрофата с тежко ранена жена на "Цариградско" в София
Рецепта от тефтера на баба: Тас кебап
От 22 до 31 декември няма да може да се купуват винетки по банков път
Организират благотворителен турнир в подкрепа на Любослав Пенев
Мъглива събота в равнини и котловини, в останалата част ще бъде слънчево
Граничарското куче Бояр откри над 70 кг марихуана в газови бутилки
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
Пет комбита с 4х4, с които трябва да се внимава
Брюксел приема предложението на България и ще помилва ДВГ
Google Maps намира колата, ако сте забравили къде e паркирана
Франсис Нгану може да се завърне в UFC преди турнира в Белия дом
100 грама убиха мечтата й в Париж: Винеш Пхогат иска олимпийското злато
Полусредна категория на нож: Стивънсън и Лопес готвят битка за титли и топ 5 P4P
Тайсън Фюри намекна за завръщане: Липсва ми рингът, ще се видим през 2026 г.
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар22:33 | 4 юни 2013 г.
22:01 | 4 юни 2013 г.
19:55 | 4 юни 2013 г.
18:05 | 4 юни 2013 г.
17:51 | 4 юни 2013 г.
Напиши коментар