Първата ракета на българския тенис Григор Димитров си подари втори страхотен подарък за днешния си рожден ден, след като постигна победа и на двойки, и така се класира за 1/2-финалите на силния турнир в Рим.
Българинът и Лукаш Росол от Чехия стигнаха до обрат над Марин Чилич и Сантяго Гонзалес с 4:6, 6:4, 10:8 и така се класираха за 1/2-финалите, където ще срещнат Робин Хаасе и Фелисиано Лопес.
Благодарение на успеха си на двойки първата ракета на България ще се изкачи до 82-ото място в ранглистата за двойките, след като победата му донесе 360 точки.
Противниците на Росол и Гришо пък постигнаха много изненадваща победа над Иван Додиг и Бруно Соареш с 6:3, 6:2.
При успех на 1/2-финалите Гришо и Лукаш могат да спорят за титлата срещу братята Брайън или дуото Нестор/Зимонич.
Това е втори голям успех за Гришо през днешния ден, след като в ранния следобед нашето момче отказа Томи Хаас само след 1 сет и се класира за 1/2-финалите на сингъл.








Обедна емисия
Д-р Бойко Пенков: Преди 26 години не си представях така НЗОК
В "Административна кома" изпадна сграда в центъра на Стара Загора
Предимно слънчево, със слаб вятър и температури до 30° ще е утре
Новият председател на СДС е Илия Лазаров
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Chery заменя целия автомобил, ако батерията се запали
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Антъни Джошуа разкри тайната на Усик: Три неща го правят почти непобедим
Хейни отряза Жервонта Дейвис
Флойд Мейуедър: Все още съм лицето на световния бокс
Алекс Волкановски сподели очакванията си за реванша между Макгрегър и Холоуей
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар21:55 | 16 май 2014 г.
21:33 | 16 май 2014 г.
Напиши коментар