Най-добрата ни ракета в мъжкия тенис Григор Димитров остана доволен от представянето си срещу Доналд Йънг във втория кръг на турнира в Акапулко. Нашият би с 2:0 сета, по-рано днес Давид Ферер и Кей Нишикори отпаднаха, което отвори пътя на българина към титлата, която спечели и преди две години.
Гришо все пак добави, че има още много работа, преди да успее да се завърне в Топ 10.
"Доволен съм отново да си върна доброто чувство на корта". Много неща се промениха за мен, но се надявам да продължа да се подобрявам от мач на мач. Представих се добре днес срещу труден съперник. Играта ми вървеше във всички компоненти и бях много спокоен. Продължавам стъпка по стъпка", каза Григор, цитиран от tenniskafe.com.
"През 2014-а се представих добре не само тук, но поддържах високо ниво през целия сезон. Независимо какво се случваше на корта или извън него бях много стабилен психически и много подготвен физически. Сега усещам, че си връщам нивото, но и че ми предстои още много работа, за да постигна целите си и да се завърна в Топ 10".
"Срещам добри съперници, а това е петият ми турнир за годината. Усещам, че съм на верния път, но сега съм фокусиран най-вече върху играта си, а не толкова върху ранкинга и това къде какво имам да защитавам като точки и т.н.", добави българският тенисист.







Просветният министър: Образованието не е грижа само на учителя, то е обща мисия
Времето днес, 24 май: Валежи, гръмотевични бури и условия за градушки
Министър Вълчев: Празнуваме словото, знанието и духа
78 училища и 6 детски градини ще участват в празничното шествие
Култово тунинг-ателие преобрази VW Transporter и Caravelle
Цветът на свещите подсказва за скрит проблем с двигателя
Детайл от Ferrari Purosangue излиза колкото ново BMW
Еднодневните електрички са проблем за Китай, който ще удари и Европа
Усик нокаутира Верховен в шампионските рундове в Гиза
Огромни звезди съсипаха Усик от критики: Бил подпрян от съдиите
Мизуки Хирута защити титлата си след победа над Май Солиман в Гиза
Обявиха следващия съперник на Усик
Ново лекарство срещу метастатичен колоректален рак влиза във фаза 3 на изпитване
Догмите в медицината, които ни костват здравето
Лаймска болест - как да се предпазим?
Форум, посветен на ХИВ и екзотичните инфекциозни болести, ще се проведе във Велинград
Коментари
Напиши коментар15:04 | 25 фев 2016 г.
Напиши коментар