Новак Джокович започна с победа участието си на заключителния "Мастърс" на осемте най-добри през сезона в Лондон. Сърбинът надигра Доминик Тийм след обрат с 6:7(10), 6:0, 6:2.
Така той поведе в класирането на група "Иван Лендъл" като довечера е срещата между Гаел Монфис и Милош Раонич.
Мачът не започна никак добре за бившия №1. Двамата не реализираха пробиви и достигнаха до тайбрек. В него Тийм драматично се наложи с 12:10. За австриеца това бе първи спечелен сет срещу Джокович изобщо.
Началната част продължи цели 67 минути и бе изпъстрена с доста грешки и от двамата.
Джокович реагира по шампионски и разгроми Тийм с 6:0 за 23 минути след почивката.
Тийм нямаше сили за нещо повече и допусна ранен пробив и в третата част, след което Джокович нямаше проблеми да приключи битката в своя полза.








Революция в лечението: AI променя грижата за психичното здраве
БНБ: По-бавен икономически растеж и по-висока инфлация до 2027 г. в България
Земетресение с магнитуд 6,4 удари Филипините
55 души са се удавили от началото на горещата вълна във Франция
Мицкоски пак се жалва от нас: Зад провокациите стои организирана българска кампания
Боксовата легенда Владимир Кличко пристига в София следващата седмица
Прокуратурата ще търси умисъл за катастрофата в Мездра, при която загинаха двама тийнейджъри
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар