Григор Димитров изрази своята любов към публиката в „Арена Армеец” след бързата победа с 6-3, 6-3 над Виктор Троицки и достигането до полуфиналите на ATP турнира в София.
„Както казах и снощи, всеки един мач тука е абсолютно за вас и както казах, вие ми помагате. Страхотна атмосфера отново в днешния ден, така че ви благодаря много. Обичам ви!”, каза Гришо след мача пред БНТ.
Той призна, че днес е успял да укроти емоциите и да играе с по-хладен ум след емоционалния си първи мач на ATP турнир в България в четвъртък срещу Йежи Янович (Полша). Срещу Троицки публиката отново беше гореща, но сякаш Григор успя повече да се абстрахира.
„Днес бях малко по-фокусиран. Починах си добре снощи, дойдох с едно добро настроение, не само за деня, но и на корта. Още в самото начало може би този първи гейм на първия сет ми изигра лека шега, но веднага след това почнах да се съобразявам много с ударите и да внимавам за всеки един от неговите сервиси. И после може би след първия сет се поосвободих малко повече и четях играта му много добре. След всеки изминал мач, всяка една изминала тренировка усещаш повече и повече не само корта, но и себе си, движението по корта, ударите, решенията, които взимаш. Също така в днешния ден взимах правилните решения, играех много по правилата, не рискувах много, играех сигурно на важните топки, всичко ми излезна”, обясни Григор Димитров.







Как да поддържаме мозъка си във форма
Рецепта за сладка баница с боровинки и орехи
Не всяко гадене при бременност е нормално: Симптомите, които не бива да игнорираме
Над 80% от защитените видове в Китай са спасени от изчезване
Част от стълбището на Айфеловата кула бе продадено за 450 160 евро
5 идеи за семейни забавления през дългия уикенд
PR трик ли е връзката между Джей Ло и Брет Голдстин?
Мишел Пфайфър сподели сияйни снимки без грим от мечтаната ваканция
Сензация - Suzuki задминава Honda по продажби
Нова Tatra Phoenix излиза във версия с 8x8
Шокираща оферта - 260 000 евро за паркомясто
Honda показа най-екстремната Civic Type R
WBO подкрепя евентуално завръщане на Ломаченко с битка за титла
Флойд Мейуедър с нови финансови проблеми заради дело за бащинство
Усик и Верховен преминаха успешно кантара преди мегасблъсъка в Гиза
Усик каза дали ще се бие с друг непобеден шампион
Ново лекарство срещу метастатичен колоректален рак влиза във фаза 3 на изпитване
Догмите в медицината, които ни костват здравето
Лаймска болест - как да се предпазим?
Форум, посветен на ХИВ и екзотичните инфекциозни болести, ще се проведе във Велинград
Коментари
Напиши коментар22:40 | 10 фев 2017 г.
22:39 | 10 фев 2017 г.
Напиши коментар