Григор Димитров ще пропусне провеждащия се през тази седмица турнир във Виена.
Българинът получи „уайлд кард“ от организаторите и бе поставен под №3 в надпреварата от категория ATP 500, но той и екипът му са преценили, че е по-добре да използва седмицата за подготовка преди Мастърса в Париж, който започва следващия понеделник.
Димитров игра в три поредни седмици – в Пекин, Шанхай и Стокхолм, като през настоящия месец навъртя 11 мача в рамките на 19 дни.
На мястото на Григор в основната схема във Виена като „щастлив губещ“ влиза Томас Фабиано,който ще играе срещу австриеца Денис Новак, от когото загуби в квалификациите.








Данък за второ жилище: Справедливост или удар по средната класа?
Затварят улици в София заради честване на Деня на независимостта на САЩ
Бойци от 12 държави излизат на ринга за SENSHI 32 на 11 юли
Футболният свят потъна в скръб след смъртта на децата от школата на "Славия" в катастрофа
Адът на Тракия: Децата отивали на турнир в Албена, на място е загинал и бащата на едното от тях
Ким Кардашиян с нова визия - боб и руса коса
Евродепутатът Емил Радев ще заведе дело: Лъжа е, че Невзоров и баща ми са съдружници
12-годишно момиче падна в шахта в София, с охлузвания е
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар22:19 | 23 окт 2017 г.
Напиши коментар