Роджър Федерер заяви, че много дребни детайли, а не само пропуснатият мачбол, са довели до загубата срещу Кевин Андерсън в мач от четвъртфиналите на "Уимбълдън".
"Честно казано, не съм сигурен (къде сгреших). Със сигурност обаче такова нещо се случи. Дали беше при пропуснатия мачбол? Дали беше пробивът при 5:5 след това? Не съм сигурен. Това беше ключово за загубата ми, но има и други дребни детайли, които винаги могат да направят разликата между победа и поражение", каза Федерер след срещата.
"Бях доволен, че направих добър старт и контролирах донякъде мача. Не знам защо от началото на третия сет нататък просто не успявах да завърша разиграванията", добави Маестрото.
"Имах шанс да спечеля и заради това съм толкова силно разочарован. Не се съмнявайте в това. Андерсън пък беше концентриран и измъкна това, което му трябваше. Мога само да го поздравя", продължи той.
"Чувствах се добре преди мача, а и преди петия сет. Играл съм много такива мачове и бях наясно какво трябва да направя. Не бях уморен и след 10:10. Нужно ми беше той да бие още няколко втори сервиса и да стигна до пробив. Тогава нещата можеха да се променят. Иначе не всичко беше негативно. Просто този ден не беше от най-добрите ми", каза още Федерер.
"Играх на средно ниво и опитах да спечеля, но не успях", завърши швейцарецът.








Тежка катастрофа с мотористи във Варна: Мъж и жена са в реанимация
Проф. Търнев: Медицината превръща редките заболявания в лечими, ще претърпи коренни промени
В "България сутрин" на 20 юли от 09:30 часа: Залива ни поредна вълна от кибератаки и интернет измами?
Братята Тейт са арестувани в Маями, след като Великобритания ги издирва
Мъж загина при падане с кросов мотоциклет от мост в с. Горско Косово
Протести в Киев в подкрепа на уволнения министър Федоров трети пореден ден
Renault Austral казва „сбогом“ на трите цилиндъра
Защо светва лампата на ABS-а?
Фалшиво Ferrari F50 направи за смях американци
10-те страни с най-добри пътища в света
Крисчън Лерой Дънкан продължи възхода си с убедителна победа над Джаред Канониър
Дрикус Дю Плесис се завърна с победа и отново поиска битка за титлата
Джони Еблен отново е шампион след брутална победа над Импа Касанганай на PFL Austin
Магомед Рамазанов се наложи над Еоден Синклер на RAF 11
Защо феноменът на Рейно може да се обостря и през лятото?
Експериментална ваксина забавя развитието на мозъчни тумори
Какво да сложим в аптечката и багажа, когато пътуваме надалече с бебе или дете?
Мъждрян – противовъзпалително, антиоксидантно и леко слабително растение
Коментари
Напиши коментар09:52 | 12 юли 2018 г.
Напиши коментар