Българинът Адриан Андреев спечели титлата на двойки при юношите на Откритото първенство на САЩ по тенис.
Андреев и Антон Матушевич от Великобритания победиха на финала американците Емилио Нава и Аксел Нефве с 6:4, 2:6, 10-8 за 58 минути.
Българинът и британецът направиха ранен пробив по пътя си към успеха в първия сет, но във втората част два пъти загубиха подаването си.
В шампионския тайбрек двамата поведоха с 9-6, съперниците им взеха две поредни точки, но Андреев и Матушевич при свой сервис затвориха мача.
17-годишният Андреев е вторият българин, който печели титла при юношите на Откритото първенство на САЩ след Григор Димитров, който стана юношески шампион на сингъл през 2008 година.








Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Светият Синод: Санкциите срещу патриарх Кирил не са наша компетенция
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар02:16 | 10 сеп 2018 г.
22:07 | 9 сеп 2018 г.
21:11 | 9 сеп 2018 г.
21:03 | 9 сеп 2018 г.
20:53 | 9 сеп 2018 г.
Напиши коментар