Григор Димитров се класира за полуфиналите на турнира на твърди кортове в зала в Антверпен без игра. Това стана факт, след като днешният му съперник Милош Раонич се отказа заради контузия.
Канадецът е получил разтежение в коремните мускули, което го е принудило да приключи участието си в турнира.
Интересен факт е, че за втори път в съперничеството му с Димитров Раонич не излиза на корта заради здравословен проблем. Същата бе ситуацията и преди полуфинала им в Пекин през 2016 година.
Така Григор достигна до втори полуфинал за сезона. Там той ще се изправи срещу победителя от двубоя между поставения под №8 в схемата Алекс Де Минор и американеца Маркос Жирон, който елиминира лидера в схемата Давид Гофен вчера.








Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар17:48 | 23 апр 2024 г.
15:47 | 23 окт 2020 г.
Напиши коментар