Всички тенисисти, които искат да вземат участие в предстоящото Открито първенство на Австралия, трябва да бъдат ваксинирани с две дози. Такава заповед издаде министърът на имиграцията в Австралия Алекс Хаук.
Световният номер едно и победител в последното издание на турнира Новак Джокович до момента не желае да разкрие дали е ваксиниран и заяви, че не е сигурен дали ще вземе участие в турнира.
„Нямам специално съобщение за Новак. Всички, които искат да дойдат в австралия, трябва да бъдат ваксинирани“, заяви Хаук.
Ограниченията важат не само за тенисистите, но и за всички чужденци, които искат да посетят Австралия.








Експерти в спор за Бюджет 2026: Къде отиват парите на държавата?
4 зодии привличат значително изобилие и късмет на 27 юни 2026
Влакът Карлово - Бургас се запали
Украйна разработва морски дронове, които да превземат кораби, вместо да ги потапят
С бели балони и едноминутно мълчание бе почетена паметта на загиналите деца по българските пътища
В "турската махала" в с. Маноле празниците са без край: Музиката не спира денем и нощем
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар15:56 | 20 окт 2021 г.
15:02 | 20 окт 2021 г.
14:49 | 20 окт 2021 г.
14:34 | 20 окт 2021 г.
Напиши коментар