Руският тенисист Даниил Медведев обяви официално края на сътрудничеството си с треньора Жил Симон.
"Здравейте, Жил Симон и аз взаимно решихме да спрем да работим заедно", написа Медведев в социалните мрежи и добави:
"Благодарен към за всичко, което той внесе в отбора ни. Със сигурност ще останем приятели и му пожелавам само най-доброто."
Още преди няколко дни Даниил Медведев съобщи, че работните му отношения със Симон са към края си след Откритото първенство на Австралия.
В момента Медведев участва на турнира в Ротердам (Нидерландия), където е поставен под номер 2 в схемата и се класира за втория кръг след победа над Стан Вавринка (Швейцария) с 6:7(8), 6:4, 6:1.








Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
По-скъпи винетки от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 на 64,50 евро
Черешарите готвят протести, изкупуват плодовете на смешни цени
30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро
Петролът продължава да поевтинява, американският сорт падна под 70 долара
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо
Оливър Лангуа-Рос: Никой на SENSHI 32 Grand Prix не може да издържи на моите ритници
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Джош Хокит отново предизвика Сирил Ган със скандално послание
Иън Мачадо Гари подписа с агенцията на Еди Хърн
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар