Юлия Стаматова се класира за полуфиналите на двойки на турнира по тенис на твърда настилка в Шарм Ел Шейх (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара.
Българката и Аня Вилдгрубер (Германия) победиха Джена де Фалко (САЩ) и Луиза Фулана (Бразилия) със 7:6(2), 2:6, 10-8 за 93 минути.
В спор за място на финала двете ще играят утре срещу поставените под номер 4 в схемата Ясмин Езат (Египет) и Дария Йесипчук (Украйна).
Другата българка Ива Иванова отпадна във втория кръг на сингъл. 18-годишната тенисистка отстъпи пред Каролин Ансари (САЩ) с 1:6, 1:6.








На второ четене: Парламентът прие новите правила за избор на ВСС до 17 октомври
Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар