Първата ракета на Германия Александър Зверев сподели, че тенисът е станал твърде силов спорт и печели този, който удря топката по-силно.
„Имам мнение по този въпрос. Мисля, че играчите, които печелят най-много, са тези с най-добрите удари. Тези, които печелят най-много, особено сега, когато тенисът е много силов спорт, мисля, че имат най-добрия форхенд, най-добрия бекхенд, най-добрия сервис и най-добрия ретур. Вярвам, че това е, което имат играчите, които са спечелили най-много през последните две години.
Мисля, че Карлос Алкарас и Яник Синер печелят повече не защото играят много добър тенис, а защото ударите им са просто по-добри от тези на всички останали. Преди 10 години тактиката и коефициентът на интелигентност бяха по-важни, отколкото са сега. Те са загубили част от стойността си. „Който удря топката по-силно, печели повече мачове“, каза №4 на планетата Зверев на пресконференция.








Жегите в Германия носят икономически шок и загуби за милиарди
Франция регистрира първи случай на ебола на фона на епидемията в Конго
17-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с въздушна линейка до София
Лавров: Русия е предложила на Украйна да повиши нивото на делегациите в преговорите
Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар