Българската тенисистка Гергана Топалова загуби на полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей в Бонита Спрингс (Флорида, САЩ) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставената под номер 1 българка отстъпи пред шестата в схемата представителка на домакините Ели Шопе с 6:2, 2:6, 5:7 за малко повече от два часа на корта.
Нашето момиче спечели убедително първия сет, но загуби втората част, след като допусна три пробива. В решителния трети сет тя поведе с 2:0, съперничката й изравни, след което българката не удържа подаването си в 11-ия гейм и загуби мача.
Преди тази среща 26-годишната Топалова записа три поредни победи в надпреварата.
Снимка: БГНЕС








Крис Айзък завладя София с магията на Wicked Game и вечни хитове (СНИМКИ)
Обсебена фенка на BTS стигна до съд след 22 посещения и 133 позвънявания на вратата
Столичната община разширява проекта за езерата в Южния парк
46-годишната Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на турнира в Бад Хомбург
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Toyota отива на съд за плагиатство
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Олимпийският шампион Магомед Рамазанов подписа с RАF
Джо Роугън: Гейджи срещу Топурия е най-великата битка в историята на ММА
Турки Алалших готви мегасблъсък между Наоя Инуое и Джеси Родригес
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар