В Уилямс обявиха, че са решили проблема между Фелипе Маса и Валтени Ботас, след случилото по време на състезанието в Малайзия.
Тогава в края на надпреварата двамата бяха един зад друг на 7-о и 8-о място, като бразилецът получи нареждане да пусне съотборника си пред себе си, тъй като финландецът е бил по-бърз.
Бившият пилот на Ферари обаче, който при Скудерията често трябваше да оставя Фернандо Алонсо да го изпревари, не се съобрази и в крайна сметка завърши 7-и, като се оправда, че е постъпил правилно, тъй като искал да спечели колкото може повече точки. Ботас пък не бе щастлив и не коментира ситуацията, а говори с отбора.
„Седнахме с двамата пилоти и обсъдихме случилото се. Те осъзнават позицията на отбора и защо са получили подобно нареждане, което от наша гледна точка бе най-правилното” заяви един от шефовете в отбора Род Нелсън.
„В същото време обаче те имат възможност да се борят помежду си, без разбира се да приемат ненужни рискове. В крайна сметка въпросът е приключил и продължаваме напред, като мислим единствено за следващия старт в Бахрейн” добави той.







Желязков: Демокрацията изисква да се чува и различното мнение
Забранени улици за паркиране по време на протеста в София довечера
Обедна емисия
Започна съдебният процес срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
Кобрата: Чувствам се най-добрия, чувствам се страхотно
8-ият и 9-ият месец на бебето: време за движение и истинско общуване
Лавров: Доларът е създаден като полза за световната икономика, а не като метод за наказание
Петков и Божанов се явиха в съда за разпоредителното дело срещу двамата СНИМКИ
Citroen направи щур ван със спалня и киносалон
Хиляди употребявани коли загубиха важна функция
Сервиз, гуми, застраховка – как да планираме годишния авто бюджет?
Загряване на спирачките през зимата – мит или реалност
Пълен боен състав за UFC on ESPN 73 на 13 декември в Лас Вегас
Марио Баутиста vs. Винисиус Оливейра в подготовка за основен мач на UFC
Пади Пимблет обещава нокаут срещу Джъстин Гейджи в първия си шампионски мач
„Исках нокаут, но съперникът се оказа корав“ – Жулиен Риков след категоричната победа на SENSHI 29
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
София е домакин на кампанията „5 минути за здраве“ с безплатни изследвания чрез иновативни технологии
Болки в кръста в напреднала възраст – невинаги е дискова херния
Коментари
Напиши коментар21:34 | 3 апр 2014 г.
08:15 | 3 апр 2014 г.
13:27 | 2 апр 2014 г.
Напиши коментар